Online vzdělávání

Nyní se s námi můžete vzdělávat z pohodlí vašeho domova. Přinášíme vám zajímavé audioprogramy, webináře a e-knihy, které vás mohou inspirovat ve vašem osobním růstu.

Audioprogramy

Lenka Černá Restart vašeho života | autor: Lenka Černá 

Máte pocit, že svůj život jen tak přežíváte, ale vytratila se z něj radost? Prakticky každý z nás dnes pociťuje stres a má nedostatek času na sebe. Pojďte se s Lenkou Černou zastavit a restartovat váš život. Pochopíte, co je skutečnou příčinou ztráty naší radosti, naučíte se emoční detoxikaci a získáte praktické tipy, jak objevovat sebe. V programu vás také Lenka provede 2 praktickými meditacemi doplněnými o krásnou meditační hudbu.

Více informací najdete zde: Audioprogram „Restart vašeho života“ 

Ukončete svůj stres a získejte vnitřní rovnováhu  | autor: Lenka Černá

Trápí vás neustálý stres a nedokážete se vnitřně uklidnit? Jak ukazují nejnovější průzkumy, právě stres způsobuje 90% našich nemocí. V mém audioprogramu vám ukážu skutečnou příčinu našeho stresu a pomocí praktických technik vás s ním naučím pracovat. Součástí audioprogramu je i uvolňující meditace pro lepší spánek.

Více informací najdete zde: Ukončete svůj stres a získejte…

 

 Umění zdravé sebedůvěry | autor: Hanka Wolf 

Hledáte na sobě neustále chyby a trápí vás vnitřní kritika? Nízké sebevědomí nás může blokovat od našich snů, a to nejen v osobním, ale i pracovním životě. Hanka Wolf, která se specializuje na koučink v oblasti sebedůvěry, vám dá v tomto jedinečném audioprogramu praktický návod na to, jak k sobě nalézt cestu a získat zdravý vztah k sobě.

Více informací naleznete zde: Audioprogram Umění zdravé sebedůvěry 


Vytvořte si harmonický vztah | autor: Kateřina Matláková

Každý z nás touží po spokojeném a harmonickém partnerství. Přitom se více než 50% manželství rozvádí. A podle posledních průzkumů jen 3% z nás našlo v partnerství dlouhodobé štěstí. Ve Škole pro ženy jsme se rozhodly tuto situaci změnit. Kateřina Matláková, která je u nás specialistkou na koučink v oblasti partnerských vztahů, pro vás připravila jedinečný audioprogram zaměřený právě na vytvoření harmonického vztahu.

Více informací najdete zde: Audioprogram „Vytvořte si harmonický vztah“

E-knihy

Jak být skvělou milenkou? | autor: Hana Wolf, MBA

Toužíte po tom si ještě více užívat intimností se svým partnerem? Nevíte, proč se nedokážete v ložnici zcela uvolnit? Každá žena v sobě nosí vnitřní bohyni, kterou je zapotřebí probudit. Hanka Wolf vám v její jedinečné e-knize prozradí, jak na to! K e-knize navíc získáte bonusové video „Pravdy a mýty o ženské sexualitě“.

Více informací najdete zde: E-kniha „Jak být skvělou milenkou“ 

13 moudrých rad, které změní váš… ZDARMA! | autor: L. Černá 

Baví vás cesta osobního růstu a rádi se necháte inspirovat moudrými knihami nebo lidmi? Lenka Černá pro vás sepsala 13 nejcennějších rad, díky kterým se v životě posunula mílovými kroky. Knihu navíc pro vás vydala zcela ZDARMA!

Více informací najdete zde: E-kniha 13 moudrých rad…