O nás

 

Co je vizí Lenky Černé? 

Mojí dlouhodobou vizí je poskytovat lidem možnost vybrat si svého kouče, který je pro ně tím
správným průvodcem na cestě za dobrým pocitem, úspěchem a celoživotní spokojeností. V dnešní době je mnoho těch, kteří se zabývají koučinkem, avšak je dnes možné poznat, zda je kouč skutečně kvalitní a vzdělaný v oboru? Já sama se v oblasti koučování pohybuji již 14 let, a byla jsem jednou z prvních, kdo začal služby kouče v České republice nabízet. Díky tomu mám dlouholeté zkušenosti nejen s pomocí lidem, ale také ve školení skutečných profesionálů.  Na tomto serveru je najdete. 

Přeji vám mnoho radosti na cestě sebeobjevování!

Lenka Černá, Vedoucí koučka a zakladatelka PURE MIND 

 

Jaké vzdělání mají naši koučové? 

Každý kouč v našem týmu prošel intenzivním výcvikem koučů, během kterého si osvojil následující:

Každý náš kouč úspěšně složil závěrečnou zkoušku a získal tak certifikaci kouče. Naši odborníci se pravidelně doškolují a dbáme na to, abychom i my dále rostli a vzdělávali se.

Proč to všechno děláme? 

Pro všechny z nás je pomoc lidem životním posláním, které děláme s otevřeným srdcem a čistým záměrem. Je pro nás primární, aby od nás klienti odcházeli s pocitem, že skutečně naplnili svůj záměr, se kterým k nám přicházeli. Naším společným záměrem je ozdravování společnosti ve formě individuální nebo skupinové práce s těmi, kteří se touží cítit šťastní.

Kontaktní údaje: 

MindCorp s.r.o. 

Rašínovo nábřeží 34

128 00  Praha 2

 

IČO: 24314978

Jsme plátcem DPH.

 

Naše společnost je vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 195736.

 

Náš email: zakaznicke@mindcorp.cz

Telefon: +420 777 059 078