zpět na seznam koučů

Bc. Lenka Černá

Vedoucí koučka

Využití maximálního potenciálu – odhalení talentových vloh a koučink pro využití maximálního potenciálu

Koučink leadrů – podpora managementu a majitelů firem při řízení a motivaci týmů i jednotlivců

Odhalení Emočních rovnic – analýza dětství a minulosti vedoucí k odhalení Emočních rovnic a jejich otočení ve prospěch klienta

 

Praxe a vzdělání

14 let intenzivní praxe v oblasti koučinku a mentoringu

14 let praxe ve vedení korporací i vlastní společnosti, vedení a školení týmů

8 let praxe v oblasti veřejného vystupování (přednášky pro veřejnost, natáčení, moderace tiskových konferencí)

Koučování majitelů firem a členů managementu (maximalizace potenciálu, vedení týmu, interní zaměstnanecký audit)

Intenzivní praxe v oblasti pomoci klientům se sníženým sebevědomím, při psychickém domácím násilí nebo vztahové krizi

Zakladatelka metody Emočních rovnic a autorka pořadu Restart Života na TV Stream

Zakladatelka a vedoucí koučka školy koučů PURE MIND

Zakladatelka Školy pro Ženy

Autorka motivačního diáře RESTART (2015, 2016, 2017)

Přednášky pro veřejnost po celé ČR a firemní koučování jednotlivců i skupin

Aktivní zájem o oblast zdravého životního stylu, jógy a života bez lepku

Firemní školení a koučování pro vybrané společnosti (Česká pojišťovna, Vodafone, Magistrát hl.m. Prahy, Provident aj.)

Spolupráce s předními českými i slovenskými médii (TV Prima, Česká televize – Sama Doma, Svět ženy, Žena a Život, Proženy.cz, Žena.cz, Harper’s Bazar, Moje Psychologie, Blesk pro Ženy, Katka, Lenna a další)

5 případů, kdy vám mohu pomoci

1

Chcete využít svůj maximální potenciál, ale nevíte, jak na to.

2

Jste ve vedoucí pozici a potřebujete posílit vnitřní stabilitu, motivovat sebe nebo svůj tým.

3

Prožíváte náročnou životní situaci, ve které si nevíte rady a cyklíte se pořád dokola.

4

Máte snížené sebevědomí, jste obětí manipulace nebo psychického domácího násilí.

5

Chcete žít zdravě, ale nevíte, kde vlastně začít a jak se při změně cítit dobře.

Vybrané články a studie Lenky Černé

Co o své práci řekla Lenka Černá?

„Je pro mě obrovskou ctí být průvodcem každému člověku, který chce vylepšit svůj život. Sama jsem během mé cesty prošla situacemi, které mě vnitřně posílily a nasměrovaly k životu, který mě baví žít. Pro mé klienty jsem empatickým průvodcem, který je umí motivovat a rozklíčovat s nimi skutečné příčiny jejich problémů. Díky mé mnohaleté zkušenosti s vedením firem mohu být koučem pro ty, kteří chtějí být skutečnými leadry.“

Chcete se objednat na koučinkové sezení?

Cena koučky: 4000 Kč/hodina

Lokace: Praha (Rašínovo nábřeží 34, Praha 2) nebo po Skype

Vyplňte prosím všechna pole níže!
Co o Lence Černé říkají její klienti?

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou. Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

Dobrý den Lenko, dlouho jsem se neozvala, tak bych to ráda napravila:).Měla jsem výčitky, že jsem se s Vámi ani nerozloučila, ale ja Vy říkáte – žádné výčitky, tak jsem si žila spokojeným životem:)) U nás je vše při starém, takže v pořádku. Jsem stále s M. , je naprosto v pohodě. A já také. Zažíváme spousty legrace, děti ho mají rády. Moc Vás zdravím a ráda přijdu na hodinu konzultace a také vás pozdravit. Chtěla jsem vám hlavně za vše poděkovat, jste moc fajn žena, která mně neuvěřitelně pomohla a stále pomáhá. Mějte se krásně!

Michaela R.

Dobrý den, já bych Vám chtěla tak moc z celého srdce poděkovat… že ani nevím kde začít. Za poslední dobu, řekněme asi 3/4rok se u mě změnilo tolik věcí v mém životě… přehodnotila jsem a postupně se snažím „překopávat“ celý svůj život nebo pohled na život nebo mé vnímání života, světa… a za to vděčím právě Vám. Ano, sledují každý díl Restartu života a musím se přiznat, ani jsem si nedala do spojitosti, kdy se můj pohled na život začal měnit, no po důkladném šátrání v paměti to začalo právě se sledováním Vašeho pořadu. A za to Vám chci z celého srdce poděkovat a zároveň Vás povzbudit ve Vašem snažení, protože to má obrovský smysl. Velmi si cením informací ze všech odvětví života. Poslední díl o cykličnosti mě upřímně „rozsekal“ , trpím velkými bolestmi při mens. a únavou a tyto info o fázích mi dávají velký smysl. (Je trochu smutné, že o fázích poprvé slyším až teď). Knížky od Mirandy Gray mi přijdou zítra No když to shrnu, děkuji Vám za pořad, děkuji Vám za nové webovky, kde pořád listuju… a příští rok si ten diář ohlídám Přeji Vám hodně sil a pozitivní energie k Vašemu snažení a dalším projektům.

Gábina S.

Dobrý den Leni, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za včerejší přednášku v Ostravě a informace, které mne posunou zase o kousek dál. Vaše téma mi bylo natolik blízké, že jsem často měla pocit, že Vám čtu myšlenky. Máte kolem sebe spousty silné pozitivní a příjemné energie, která jak věřím, je inspirativním zdrojem pro mnohé z nás. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů, nadšených posluchačů a klientům, které nasměrujete tím správným směrem 🙂 Mějte se jen hezky !

Lenka

Hezký den, paní Černá, chci Vám poděkovat za skvělou přednášku, kterou jste uspořádala u nás v Ostravě. Bylo to moc milé setkání s příjemnou atmosférou. Myslím, že jste mnoha lidem dodala odvahu na sobě pracovat a uzdravit své rány z minulosti. Děláte skvělou práci a přeji Vám do budoucna mnoho úspěchu a dobrého pocitu. 🙂 Moc děkuji za odpověď. Přeji krásný den.

Kateřina O.

Úžasná, krásně a citlivě vedená dnešní přednáška ve Zlíně Leni, velké díky!

Kamila J.